Пошук

І ще одна цікава передноворічна історія🌨☃️❄️🎉

#ford #Transit #long

Отримав завдання в Україні відшукати тентований автомобіль, який би пройшов мою перевірку. Був здійснений автопідбір у Рівному і тоді з клієнтом зрозуміли, що це даремна витрата часу. Тож, подався я у Німеччину по бажане авто. І що здивувало мене найбільше, це те, що і за кордоном я натрапив на змотані пробіги Тому, було вирішено податися на пошуки буса. І, звичайно, автомобіль без зайвих проблем був знайдений і доставлений в Україну. Тож, дана ситуація ще раз говорить, що неважливо, де обирати авто. 100% грантій жодна країна не дасть! А я після своєї перевірки дам))) Звертайтеся!

Ford Transit 350 Long L3H2 2016

Рік – 2016; Пробіг – 150 000 км; Двигун – 2.0 (131 ps); КПП – Механічна 6ст; Комплектація: Два коплекти коліс (зима і літо на металевих дисках); Кондиціонер; Зимовий пакет (підігрів лобового скла, сидінь); Електрорегулювання сидіння водія; Круїз контроль; Система попередження виїзду з смуги руху; Автоматичне світло (з функцією переключення ближнього і дальнього світла); Навігаційна система Sync2; Передні і задні парктроніки; Камера заднього виду; Без жодного підфарбовування! В гарному технічному стані!

#ford #Transit #long #Renault #Master3 #L2H2 #L3H2 #autoeurochoice #пригонавтоизГермании #автоизГермании #автозЄвропи #пригонавто #автозНімеччини #автоєврочойс #автоеврочойс #євротур

Пригон авто на замовлення з Німеччини. Підбір авто в Європі. Євротур. AutoEuroChoice Володимир Федун Тел. +380967590854

https://www.autoeurochoice.com.ua

https://www.facebook.com/Autoeurochoice

https://www.instagram.com/autoeurochoice

https://www.youtube.com/channel/UCeiHhhJdZGUyd5m1tOcpG8Q

17 переглядів0 коментарів